Energa Kogeneracja montuje instalację zasilaną z nowych kotłów. W tym czasie ciepło dostarczy ciepłownia “Dojazdowa”.

W elektrociepłowni Energa Kogeneracja prowadzone są prace związane z zapewnieniem dostaw ciepła w zbliżającym się sezonie grzewczym. W związku z montażem instalacji, zasilanej z nowych kotłów, EKO nie będzie dostarczała ciepła do miejskiej sieci ciepłowniczej w dniach 15-17 września br. W tym czasie do sieci dostarczana będzie ciepła woda z ciepłowni Dojazdowa. Mogą wystąpić krótkotrwałe niedogodności dla odbiorców.

Prace w elektrociepłowni EKO rozpoczną się we wtorek od godz. 700 , a zakończą w czwartek o godz. 2300. W kolektor wody grzejnej, stanowiący część układu technologicznego elektrociepłowni w Elblągu, włączona zostanie instalacja zasilana z nowych mobilnych kotłów olejowych. Realizacja tych prac wymaga wstrzymania dostawy ciepła przez EKO do miejskiej sieci ciepłowniczej.

W tym czasie do sieci dostarczana będzie ciepła woda z ciepłowni Dojazdowa, należącej do EPEC.

Za niedogodności, wynikające z przerwy w pracy elektrociepłowni, z góry przepraszamy. Warto mieć na uwadze, że montowane w elektrociepłowni EKO nowe kotły mobilne mają zapewnić bezpieczeństwo energetyczne miasta w trakcie zbliżającego się sezonu grzewczego 2020/21.


DANE KONTAKTOWE
Elbląskie Przedsiębiorstwo
Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 3, 82-300 Elbląg
WAŻNIEJSZE TELEFONY
Centrala: 55 6113 200
Faks: 55 6113 395
Sekretariat Zarządu: 55 6113 203
POGOTOWIE CIEPŁOWNICZE
993             (numer bezpłatny)
55 6113 269 (numer płatny)
   
  Zobacz szczegóły >>
Mapa strony »
Kanał RSS »
Projekt i wykonanie   Agencja Reklamowa GABO © 2016